Złota Płyta

Płyta CD „Arie z oper słowiańskich”, w wykonaniu Wiesława Ochmana, osiągnęła status złotej płyty.

Złota płyta wręczona została:

• Wiesławowi Ochmanowi, jako wykonawcy;
  • Światowej Fundacji Zdrowie-Rozum-Serce, jako wydawcy; oraz
  • ZPR Records, jako wydawcy.

Ceremonia wręczenia złotej płyty odbyła się w trakcie koncertu charytatywnego organizowanego przez Fundację w dniu 22 lutego 2002 roku w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Ceremonię wręczenia złotych płyt uświetnili swoją obecnością: prof. Longin Pastusiak, Marszałek Senatu RP, oraz gen. dyw. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, Biskup Polowy Wojska Polskiego.

Złota płyta dla płyty CD „Arie z oper słowiańskich”, w wykonaniu Wiesława Ochmana