Strona główna Działalność Działalność promocyjna

Działalność promocyjna

Działalność promocyjna, obok działalności charytatywnej i wydawniczej, stanowi jeden z obszarów aktywności Fundacji. Obecnie w ramach działalności promocyjnej wspieramy wybrane kampanie społeczne, które poruszają ważne problemy społeczne i mają na celu doprowadzić do wzrostu wiedzy, zmiany myślenia lub zachowania wobec nich lub prowadzić do ich rozwiązywania. Wspierane kampanie społeczne muszą być każdorazowo zbieżne z ideami i celami statutowymi Fundacji.

Wspieramy kampanie społeczne przy wykorzystaniu narzędzi i technik stosowanych w Internecie. Udostępniamy na ich potrzeby bezpłatną powierzchnię reklamową w serwisie internetowym PrawoPracy.org, którego wydawcą jest Fundacja.

Jeżeli masz wiedzę na temat kampanii społecznej, którą - w Twojej ocenie - warto wesprzeć, prosimy o kontakt.